Wynajmij bezgotówkowy samochód zastępczy w Opolu

Dla naszych klientów, którzy zostali poszkodowani na skutek wypadku komunikacyjnego lub kolizji drogowej służymy pomocą już na samym początku ścieżki likwidacji szkody. Za naszych klientów zgłaszamy szkodę do Towarzystwa Ubezpieczeń co pozwala klientowi oraz nam na uniknięcie zawarcia niekorzystnych postanowień telefonicznie podczas samego zgłoszenia. Rev Finance Sp. z o.o. proponuje swoim klientom bezgotówkowe auto zastępcze Opole podstawiane z polisy OC sprawcy zdarzenia drogowego. To oznacza dla klienta możliwość korzystania z samochodu zastępczego tej samej klasy jaki został uszkodzony przez pełen czas likwidacji szkody. W przypadku samochodów z klasy B (Ford Fiesta, Fiat Grande Punto, Renault Clio III i Peugeot 207 ,Skoda Fabia sedan, Renault Thalia, Seat Cordoba), z segmentu C (VW Golf, Toyota Corolla czy Opel Astra, Dlatego Audi A3 czy Alfa Romeo 147), z segmentu D (Opel Vectra, VW Passat, Toyota Avensis, Audi A4).

Nie jest żadnym problemem kiedy masz pojazd klasy BUS czy Van, auto dostawcze czy auto klasy Premium. W razie potrzeby zorganizujemy Ci nawet ciągnik siodłowy lub specjalistyczny pojazd jak np. chłodnię.

Naszym klientom gwarantujemy brak obciążenia finansowego nawet w przypadku gdy Towarzystwo Ubezpieczeń nie będzie nam chciało zapłacić pełnej faktury za okres najmu auta zastępczego Opole. To ryzyko bierzemy na siebie. My nie boimy się konfrontacji o zasadną sprawę z Towarzystwem Ubezpieczeń, a Tobie dajemy gwarancję spokojnego snu.

W razie zapytań bądź chęci wynajęcia auta zastępczego czy też skorzystania z bezgotówkowego holowanie pojazdów po wypadków z OC sprawcy czekamy na Państwa telefony pod naszymi numerami telefonów 792 009 080 lub 513 809 506 całodobowo.

REV Finance – Auto zastępcze Opole – z OC sprawcy.